Soulland og Libertine-Libertine til spotpris

  • Print


På næste fredag er der rigtig mange penge at spare, når Soulland og Libertine-Libertine går forrest i et stock og sample sale, hvor de blandt andet har taget vennerne fra Levi's, Jeremy Scott og Popupshop.net med under armen.

Det hele foregår på Bakken i Kødbyen fredag den 20. maj kl. 11-20, hvor der vil være kolde øl og gang i grillen. Husk kontanter!

Og når du nu alligevel er i Kødbyen, så tag samme dag et smut forbi Sneaker Banquet Private Sale. Landets ubestridte største sneakerheads sælger ud af deres samlinger. Du kan forvente alt fra super limited mint-condition sneakers til de gode klassikere til gode priser.

Det finder sted i Kødboderne 14 fra kl. 11-17. Det er i øvrigt Store Bededag, så du har fri og masser af tid til shopping for små penge.



  
 
Kommentarer
Log ind øverst på siden for at deltage i debatten.
 

Seneste nyt

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
Se kæmpe billedreportage fra Mejlgade For Mangfoldighed 13/05
15 ting du ikke vidste om Damon Albarn 07/05
Her er 10 danske festivaler du skal glæde dig til 14/05
10 koncerter du ikke må misse på Spot Festival 30/04
15 ting du ikke vidste om Jay-Z 21/05